Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga

http://bractwogutenberga.pl/bg/aktualnosci/4198,Projekt-Partnerstwo-dla-Promocji-Polskiej-Poligrafii-Poland-Prints-for-Europa.html
2021-10-21, 13:56

Projekt Partnerstwo dla Promocji Polskiej Poligrafii Poland Prints for Europa

Akcja promocyjna w czasie targów Drupa 2012, której początkiem będzie konferencja prasowa zaplanowana na godz. 14.00 dnia 09 maja 2012 na terenie targów w Congress Center Dusseldorf Hall 8, poświęcona sytuacji polskiej poligrafii na rynku europejskim.

 

 

Witam,

Przedstawiam unikalny projekt

 

Partnerstwo dla Promocji Polskiej  Poligrafii  Poland Prints for Europa.

 

Rok 2012 będzie miał dla światowej poligrafii istotne znaczenie, bowiem jest to rok DRUPY największych targów tej gałęzi przemysłu. Fakt ten daje nam wyjątkową możliwość promocji polskiej „czarnej sztuki” czego podjęło się Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga przy współpracy wszystkich organizacji samorządu gospodarczego branży.

Kulminacją projektu ma być polski dzień na targach. Wtedy przed międzynarodową publicznością, w obecności mediów, zaprezentowana zostanie druga edycja raportu Rynek poligraficzny w Polsce 2012. Zabiegamy by w naszym przedsięwzięciu osobiście wzięli udział wysocy przedstawiciele  rządu oraz parlamentu Rzeczypospolitej Polskiej.

Po zakończeniu konferencji prasowej wspólnie z partnerami, których poszukujemy, chcemy sprawić by polskie akcenty pojawiły się na wielu stoiskach targowych wraz z kopiami raportu.

Na pytanie po co tyle zachodu odpowiedź jest prosta! Rodzime drukarstwo ma swoją historyczną szansę zdobycia jednego z czołowych miejsc na rynku europejskim. Z kraju, który importował  prawie 100% maszyn i materiałów eksploatacyjnych  ale również dużą część usług i gotowych produktów Polska staje się eksporterem mogącym odgrywać wiodącą rolę w Europie.

Nasze zakłady dysponują najnowocześniejszą technologią, swobodnym dostępem do ogromnego rynku zbytu, zmotywowanym i fachowym personelem, a co najważniejsze siłą roboczą której niewysoki koszt jest ogromnym atutem w porównaniu z innymi rynkami europejskimi.

Warto więc dołożyć starań by przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów, inwestorów i kooperantów po to, by uznali  Polskę  za miejsce gwarantujące unikalne walory biznesowe i zechcieli współpracować z naszymi firmami.

Do zrealizowania tego planu potrzebujemy Twojego/ Pańskiego wsparcia, by pokryć nieuchronne koszty realizacji przedsięwzięcia. Kwota min. 200 000 tys. złotych jest nam niezbędną do sfinansowania projektu!

Ze wszech miar warto jednak dołożyć starań by osiągnąć sukces, on bowiem wszystkim nam może przynieść ogromne korzyści

Do niniejszego pisma załączam opis „cegieł” i ‘cegiełek” potrzebnych do zbudowania wspólnej promocji POLAND PRINTS FOR EUROPA.

Gorąco polecam niniejsze  zamierzenie wnikliwej uwadze i proszę o najdalsza przychylność.

 

PS AKTUALNA WERSJA RAPORTU RYNEK POLIGRAFICZNY W POLSCE DOSTĘPNA JEST NA STRONACH: www.bractwogutenberga.pl, www.kpmg.com.pl

Jacek Kuśmierczyk

Kanclerz Polskiego Bractwa Kawalerów Gutenberga

 

kliknij TUTAJ aby przeczytać  szczegóły  dotyczące projektu

Opcje strony