Konferencja "Raport poligraficzny i opakowań z nadrukiem w Polsce"

5 czerwca 2014 roku w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbyła się konferencja „Rynek poligraficzny i opakowań z nadrukiem w Polsce” objęta patronatem Ministerstwa Gospodarki oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Podczas spotkania ogłoszono wyniki najnowszego raportu poligraficznego opracowanego przez KPMG w Polsce. Badanie zrealizowano w ramach projektu „Partnerstwo dla Promocji Polskiej Poligrafii” pod patronatem Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Gospodarki – Pana Janusza Piechocińskiego.

Uczestnicy konferencji mieli okazję poznać stanowiska ekspertów wobec wyzwań, przed jakimi stoi współczesna poligrafia.
Jerzy Majchrzak, Dyrektor Departamentu Innowacji i Przemysłu w Ministerstwie Gospodarki, przedstawił możliwości wsparcia przedsiębiorstw w ich ekspansji na rynki zagraniczne. Jakub Moskal, Dyrektor Departamentu Koordynacji Wdrażania Programów, zaprezentował ofertę PARP w ramach nowej perspektywy finansowej. Tematyka konferencji spotkała się z dużym zainteresowaniem, o czym mogła świadczyć wysoka frekwencja wśród gości.

Zapraszamy do zapoznania się z samym badaniem oraz materiałami multimedialnymi przekazanymi przez prelegentów konferencji.
Polsko-angielską wersję raportu wraz z prezentacjami zamieszczono poniżej

Opcje strony