Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga partnerem projektu EduInkubator 2013

Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga jako partner projektu EduInkubator 2013 wspólnie z organizatorem - Centrum Informacji o Środowisku UNEP/GRID-Warszawa Zakładem Narodowej Fundacji Ochrony Środowiska – zaprasza pracowników oświaty, studentów kierunków pedagogicznych oraz wszystkich chętnych do udziału w wyjątkowym wydarzeniu edukacyjnym. Spotkanie odbędzie się 18.10.2013 w Centrum Konferencyjnym Golden Floor Sky w Budynku Millenium Plaza w Warszawie.

EduInkubator to okazja do zapoznania się z najnowszymi technologiami wykorzystywanymi w edukacji oraz wymiany doświadczeń i udziału w warsztatach
prowadzonych przez uznanych trenerów z całej Europy. Głównym celem spotkania będzie promowanie powszechnego wykorzystania w edukacji szkolnej technologii informacyjno-komunikacyjnych, a szczególnie mediów geoprzestrzennych (tzw. geo-mediów), rozumianych jako urządzenia, narzędzia i konkretne aplikacje, umożliwiające dostęp zarówno do charakterystyk danego zjawiska, jak i informujące o jego lokalizacji.

Projekt skierowany jest do szerokiej grupy odbiorców – pracowników oświaty (dyrektorów szkół, pracowników kuratoriów, nauczycieli, opiekunów szkolnych kółek przedmiotowych), studentów kierunków pedagogicznych, rodziców oraz wszystkich zainteresowanych wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi w edukacji. W programie wydarzenia znajdą się konferencja edukacyjna, sesje warsztatowe, a także strefa wystawowa.

Dzięki atrakcyjnej, otwartej formule każdy znajdzie coś dla siebie.

Więcej informacji o EduInkubatorze 2013 można znaleźć pod adresem: http://eduinkubator.gridw.pl/

 

 

 

Opcje strony