XIV charytatywny „Bal Słowa Polskiego”

Tradycyjnie, w pierwszą sobotę po Świętach Wielkiej Nocy tj. 6 kwietnia 2013 roku o godz. 20.00 w salach balowych Hotelu Westin w Warszawie, odbędzie się organizowany przez nasze stowarzyszenie XIV charytatywny „Bal Słowa Polskiego”.

Szanowni Państwo,

W imieniu Polskiego Bractwa Kawalerów Gutenberga pozwalam sobie poinformować Państwa, że tradycyjnie, w pierwszą sobotę po Świętach Wielkiej Nocy tj. 6 kwietnia 2013 roku o godz. 20.00 w salach balowych Hotelu Westin w Warszawie, odbędzie się organizowany przez nasze stowarzyszenie XIV charytatywny „Bal Słowa Polskiego”.

Czternasta edycja stwarza okazję połączenia wspaniałej zabawy ze szczytnym celem zebrania funduszy na realizację celów statutowych Bractwa.

Bal, będzie tradycyjnie wydarzeniem na wysokim poziomie kulturalnym, adekwatnym do rangi i powagi celów, które wytyczyliśmy sobie na najbliższe lata.

Imprezę poprowadzą: Zofia Czernicka i Jacek Kuśmierczyk.

Przygotowujemy dla Państwa prawdziwą ucztę muzyczną, która jak zawsze zapewni szampańską zabawę do białego rana.

 Znany gościom poprzednich dwóch edycji balu,  szef kuchni hotelu Westin pan Janusz Korzyński i tym razem zaskoczy uczestników balu wykwintnym menu, do którego Kanclerz postara się przygotować godną imprezy listę win.

            W trakcie trwania balu przewidujemy aukcję obrazów, licytowane będą między innymi przedmioty sztuki dawnej i współczesnej, stare wina, starodruki, porcelana, a także inne przedmioty przekazane przez darczyńców.  Dochód z aukcji tradycyjnie przeznaczony zostanie na realizację celów statutowych Bractwa.

Będzie mi niezmiernie miło, móc powitać Państwa na naszym balu.

Celem dokonania rezerwacji, a także ustalenia warunków uczestnictwa, proszę o kontakt z Kancelarią Bractwa tel. 22 652-19-33, kom 502 62 39 41,  501 205 801, . Ilość miejsc ograniczona.

 

              Łączę wyrazy szacunku

                                                                                                   

                 Jacek Kuśmierczyk

                  Kanclerz PBKG

Opcje strony