XIII „Bal Słowa Polskiego”

Tradycyjnie, w pierwszą sobotę po Świętach Wielkiej Nocy tj. 14 kwietnia 2012 roku o godz. 20.00 w Hotelu Westin w Warszawie, odbędzie się organizowany przez nasze stowarzyszenie charytatywny „Bal Słowa Polskiego”.

Szanowni Państwo,

W imieniu Polskiego Bractwa Kawalerów Gutenberga, pragnę poinformować, że tradycyjnie, w pierwszą sobotę po Świętach Wielkiej Nocy tj. 14 kwietnia 2012 roku o godz. 20.00 w Hotelu Westin w Warszawie, odbędzie się organizowany przez nasze stowarzyszenie charytatywny „Bal Słowa Polskiego”.

Trzynasta edycja stwarza okazję połączenia wspaniałej zabawy ze szczytnym celem zebrania funduszy na realizację celów statutowych Bractwa.
Bal, będzie tradycyjnie wydarzeniem na wysokim poziomie kulturalnym, adekwatnym do rangi i powagi celów, które wytyczyliśmy sobie na najbliższe lata.

Imprezę poprowadzą: Zofia Czernicka i Jacek Kuśmierczyk.

W czasie balu, wśród wielu wspaniałych artystów wystąpi  w roli gwiazdy wieczoru, zespół KillerQueen.  Pięciu muzyków z Wielkiej Brytanii, koncertując razem wykonują między innymi  największe przeboje legendarnego  Freddiego Mercury oraz  zespołu Queen.

 Znany gościom XII edycji balu,  szef kuchni hotelu Westin pan Janusz Korzyński i tym razem zaskoczy uczestników balu wykwintnym menu, do którego Kanclerz postara się przygotować godną imprezy listę win.

    W trakcie trwania balu przewidujemy aukcję obrazów, licytowane będą między innymi przedmioty sztuki dawnej i współczesnej, stare wina, starodruki, porcelana, a także inne przedmioty przekazane przez darczyńców.  Dochód z aukcji przeznaczony zostanie na realizację celów statutowych Bractwa.

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli przyjmą Państwo nasze zaproszenie.
 
Celem dokonania rezerwacji, proszę o kontakt z Kancelarią Bractwa: tel. 0-22 652-19-33, kom 502 623 941, 501 205 801 lub na adres imalanowska@bractwogutenberga.pl, ipucko@bractwogutenberga.pl .
Ilość miejsc ograniczona.


Warunki uczestnictwa w XIII „Balu Słowa Polskiego” otrzymają Państwo w naszej kancelarii.

 Łączę wyrazy szacunku

Jacek Kuśmierczyk
Kanclerz PBKG

 

Relacja zdjęciowa z XIII Charytatywnego Balu Słowa Polskiego

Opcje strony