Konferencja Innowacyjne Opakowania

Zapraszamy na organizowaną przez Polski Drukarz Sp. z o.o., wydawcę miesięcznika "Świat DRUKU" i Międzynarodowe Targi Poznańskie konferencję Innowacyjne Opakowania, pomyślana jako forum wymiany doświadczeń pomiędzy dostawcami technologii do produkcji opakowań a drukarniami i ich klientami. Konferencja odbędzie się 13 września br., w godzinach 10-16 (rejestracja od godz. 9.15) w Poznaniu, w sali konferencyjnej na II piętrze pawilonu 14B Międzynarodowych Targów Poznańskich

Zapraszamy na organizowaną przez Polski Drukarz Sp. z o.o., wydawcę miesięcznika "Świat DRUKU" i Międzynarodowe Targi Poznańskie konferencję Innowacyjne Opakowania, pomyślana jako forum wymiany doświadczeń pomiędzy dostawcami technologii do produkcji opakowań a drukarniami i ich klientami.
Konferencja odbędzie się 13 września br., w godzinach 10-16 (rejestracja od godz. 9.15) w Poznaniu, w sali konferencyjnej na II piętrze pawilonu 14B Międzynarodowych Targów Poznańskich (wejście od ul. Śniadeckich lub Wejście Wschodnie). Złoży się na nią cykl prezentacji multimedialnych prowadzonych przez dostawców technologii, maszyn, urządzeń i materiałów do produkcji opakowań. Prelegenci poszerzą wiedzę pracowników drukarń produkujacych opakowania oraz ich klientów, w zakresie innowacyjności, trendów i możliwości w dziedzinie opakowań. Dla specjalistów z branży opakowaniowej będzie to doskonała okazja do spotkania się w jednym miejscu i czasie.

Współorganizatorami konferencji są firmy: Bobst Group Polska, Cobalt Spark, Flint Group Polska, Heidelberg Polska, Kodak Polska, Vinfoil z Holandii, Weilburger Grafik-Polska. Zachęcamy do zapoznania się z programem konferencji:

9.15 - 10.00 Rejestracja uczestników

10.00 Rozpoczęcie konferencji

10.00 - 10.35 Odpowiadając na potrzeby konsumentów, kreując nowe trendy - innowacyjne opakowania jako narzędzie budowania marki

Dorota Kałowska, Partner & Strategy Consultant, Cobalt Spark

10.35 - 11.05 Możliwość swobodnego doboru podłoży i ich wysokojakościowego zadruku dzieki zastosowaniu najnowszej technologii na etapie przygotowania do druku

Tomasz Wojnarowski, Regionalny Menedżer Sprzedaży, Graphic Communications Group, Kodak Polska

11.05 - 11.45 Maszyny VLF - innowacyjne technologie w produkcji opakowań

Robert Wieczorek, Kierownik Działu Product Management ds. Maszyn Drukujących i Introligatorskich, Heidelberg Polska

11.45 - 12.15 Przykłady innowacyjnych opakowań wyprodukowanych z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii

Paweł Kocik, Sales Manager Businnes Unit Sheet-Fed, Bobst Group Polska

12.15 - 12.45 Przerwa kawowa

12.45 - 13.15 farby drukarskie - przełomowe rozwiązania w zakresie zadruku opakowań

Karolina Ciesielska, Sales Manager Packaging & Narrow Web Division, Flint Group Polska

13.15 - 13.55 Trendy i kierunki w uszlachetnianiu opakowań. Przykłady innowacyjnych rozwiązań

Józef Kurzok, Prezes Zarządu, Weilburger Grafik-Polska

13.55 - 14.35 Efekty specjalne w druku opakowań - tereźniejszość i przyszłość

Vincent van der Heijden, Dyrektor, Vinfoil Holandia

Maciej Olejnik, Właściciel, Biuro Handlowe Verus

14.35 - 15.05 W jaki sposób producent offsetowych maszyn arkuszowych może przyczynić się do produkcji innowacyjnych opakowań, poza dostarczeniem wież lakierujących?

Paweł Krasowski KBA

15.05 - 15.10 Pytania i dyskusja. Losowanie nagród. Zakończenie konferencji

15.10 - 16.00 Poczęstunek. Rozmowy indywidualne z ekspertami konferencji

 

W tym czasie, w dniach 12-15 września, na terenie Międzynarodowyc Targów Poznańskich odbywać się będą targi Pakfood (Targi Opakowań dla Przemysłu Spożywczego), Polagra Food (Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych) i Gastronomii oraz Polagra Tech (Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych).

Patronat nad konferencją objęły Polska Izba Druku, Polska Izba Opakowań i Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga. Patronat medialny sprawują "Świat DRUKU", drukarnie.com.pl i opakowania.com.pl

 

Koszt udziału w konferencji: 100 zł brutto (opłata obejmujeprzerwy kawowe, lunch oraz bilet wstępu na teren targów).

Wpłaty do 2 września 2011 r. - na konto wydawnictwa Polski Drukarz Sp. z o.o.

Pekao SA oddział w Łodzi, nr konta 24 1240 1545 1111 0000 1165 9583.

Uczestników konferencji prosimy o zabranie ze sobą wizytówek i rejestrację przed konferencją. Bilety wizytowe, które uczestnicy konferencji pozostawią w czasie jej trwania, wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

Przyjmowanie zgłoszeń na konferencję (telefonicznie lub e-mailowo) do 2 wrzesnia 2011 r. Formularz rejestracyjny dostępny na stronie:

http://www.akademia-wiedzy.eu/Konferencje/Poligrafia/Innowacyjne-opakowania-2011/Regulamin i formularze

 

Dodatkowe informacje: tel. 42 687 12 92, biuro@swiatdruku.eu

http://www.akademia-wiedzy.eu/Konferencje/Poligrafia/Innowacyjne-opakowania-2011/Innowacyjne-opakowania

Opcje strony